6 aylık bebek bot patik modeli
6 aylık bebek bot patik modeli

Kış mevsiminde bebeklerin ayaklarını sıcacık tutan örgü patikler ilgi görmeye devam ediyor. Bebek patikleri sizin de bildiğiniz gibi bebeklerin yaş grubuna göre yapılmaktadır. Özellikle son zamanlarda 6 aylık bebek bot patik modelleri diğerlerine göre daha fazla ilgi görmektedir. Bu yüzden 6 aylık bebek bot patik modeli yapımı hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

Model seçimi yaparken özellikle hem kız hem de erkek bebekler için kullanabileceğiniz tasarımları ele almaya çalışıyorum. Aşağıda video anlatımlı olarak ele aldığım örnekte uygun renkleri kullanarak hem kız hem de erkek bebekler bu bot patiği örebilirsiniz.

Daha farklı örnekleri de görmek isteyenleriniz olabilir. En güzel bebek patik modelleri sayfasında sizleri harika örnekler bekliyor olacak. Ayrıca hepinize ayakkabı şeklinde patik modeli sayfasında yer alan örneği incelemeyi tavsiye ediyorum.

Şimdiden 6 aylık bebek bot patik nasıl yapılır konusunda bilgi almak için sabırsızlananlarınız var. Daha fazla laf kalabalığı yapıp vaktinizi almamak için harika örneğin yapımını sizlere sunmaya çalışacağım.

6 Aylık Bebek Bot Patik Modeli Yapılışı

6 aylık bebek bot patik modeli hoşunuza gittiyse ancak bebeğinizin ayak boyutu uymuyorsa ilmek arttırıp ya da azaltarak bu harika patiği bebeğinize uygun hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here