İğne OyalarıOya Modelleri

Ayşe’nin En Yeni İğne Oyaları Videosu

İğne oyası denildiği zaman akla ilk gelen isim Ayşe Hanımdır. Ayşe’nin iğne oyaları diğer iğne oyası paylaşımı yapan kişilere göre her zaman daha fazla ilgi görmektedir. Ayşenin en yeni iğne oyaları bazen gözümüzden kaçabiliyor. Bu yüzden sizlere kendisi tarafından yapılan en yeni iğne oyaları videosu sunulacak. Elimden geldiğince en güzel örnekleri sizlere sunmaya çalışacağım.

Yazma, yemeni ve tülbent kenarlarını Ayşe’nin iğne oyaları ile süsleyebilirsiniz. Yapılışları kolay olduğu gibi aşırı derecede güzeldir. En sade başörtüsü bile bu oyalarla adeta hayat buluyor.

İğne oyalarını yazılı anlatım yaparak sizlere aktarmam çok zor. Bu yüzden uygulamalar hakkındaki bilgileri video anlatımlı olarak sunacağım. Sizi sadece 1 örnekle sınırlamamak adına en çok ilgi gören son paylaşımlara yer vermeye çalışacağım.

1.Ayşe’nin Kolay İğne Oyası Modeli

Bu örnek sayesinde iğne oyası yapmak artık ayrıcalık olmaktan çıkacak. Daha öncede bu tarz elişlerini yapmamış olan kişiler bile birkaç deneme sonrasında bu örneği yapabilir.

2.Ayşe’nin Fiyonk İğne Oyası

Nedenini tam olarak bilmesem de elişlerinde fiyonk şekillerinin olması çok hoşuma gidiyor. Ayşe’nin en yeni iğne oyaları arasında bu fiyonklu modeli göründe kesinlikle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Umarım sizler de bu uygulamayı beğenip yazmalarınızın kenarlarını bununla süslersiniz.

3.Kelebek İğne Oyasını Çok Seveceksiniz

Hazır baharın kendisini hissettirdiği bu günlerde kelebek desenlerinin yer aldığı bu güzel iğne oyasını inceleyin. Baharın içinizi ısıttığı bu günlerde kelebek iğne oyası da bahar sevincinize sevinç katacaktır.

4.Bayram Şekeri İğne Oyası Fark Yaratıyor

Küçük çiçeklerin yer aldığı bu iğne oyasına bayram şekeri modeli denilmektedir. Ben büyük çiçekler yerine genelde küçük çiçekleri tercih ediyorum. Bu tarz örnekler gözüme daha çıtı pıtı geliyor. Sizin de küçük çiçeklerden oluşan bu oya hoşunuza gidebilir. Hem gündelik hem de özel günlerde kullanmaya uygun olduğunu söyleyebilirim.

5.Ayşe’nin İri Çiçekli Harika İğne Oyası

İri çiçeklerden hoşlanan kişiler umarım maharetlerine güveniyordur. Bu iğne oyasının güzel olduğunu inkar etmek imkansız ancak diğerlerine göre kısmen maharet gerektirdiğini söyleyebilirim. Maharetlerinize güveniyorsanız bu iri iğne oyasını tercih etmelisiniz.

Ayşe’nin En Yeni İğne Oyaları Videosu zaman içerisinde yeni iğne oyası paylaşımları yapıldıkça genişletilecektir. Bu sayede daha önceden gözünüzden kaçan ya da haberdar olmadığınız birçok oyayı bu sayfada arşiv haline getireceğim.

Daha Fazla Göster

Refiye Toprak

Tığ işi ve şiş örgü teknikleri konusunda uzman birisiyim. İnsanları örgü konusunda bilgilendirmek için örgü modelleri ve yapılışları ile alakalı makaleler hazırlıyorum.
Kapalı
Kapalı