Oya ModelleriTığ Oyaları

Fiyonklu Tığ Oyası Modeli İğne Oyasını Aratmıyor

İğne oyasını aratmayan fiyonklu tığ oyası modeli ilk bakıldığı zaman gerçekten de iğne oyası sanılıyor. Yapılışı video anlatımlı olan fiyonklu tığ oyası popüler oyanız olmaya aday.

Tığ işi fiyonklu oya modeli bir iğne oyası örneğini referans alınarak tığ oyası haline getirildi. Bu yüzden ilk bakıldığı zaman insanda iğne oyasıymış hissiyatı oluşturuyor. Eğer iğne oyası modelleri yapma konusunda sorunlarınız varsa iğne oyasına benzeyen ancak tığ oyası olan bu örneği denemelisiniz.

Oyamızın yapılışı video anlatımlı olduğu için her detaylara yer verilmiş. Temel düzeyde tığ işi oya bilgisi olan herkes detayları verildiği için sorun yaşamadan bu oyayı örebilecektir.

Fiyonk yapımı için firkete kullanmanız gerekmektedir. Model çok şık olduğundan dolayı ben çeyizlerde kullanılmasını uygun buluyorum. Eğer çeyiz eksiğiniz varsa kesinlikle bunu çeyizinize dahil edebilirsiniz.

İnsanların alım gücü arttıkça elişi yapmak yerine bu tarz şeyleri satın alma yoluna gitmeye başladı. Bu durumun farkına varan ev hanımlara elişlerini satarak aile ekonomisini katkı sağlayabiliyor. Hatta sadece elişi yaparak aile geçindirenler dahi var.

Diğer rağbet gören fiyonklu tığ oyalarından bazıları şunlardır.

Fiyonklu oya

Fiyonklu oya modeli

Fiyonklu tığ oyası

Fiyonklu tığ oyası örneği

Oyalara olan talebin ilk günkü canlılığını koruması sizin de oya yapıp satmanızı sağlayabilir. Kısa sürede yapılan ve bir o kadar da güzel olan oyalar kesinlikle ürün listenizde yer alsın. Mesela bu fiyonklu tığ oyası örneği en çok sattığınız ürünlerden birisi olabilir.

Daha Fazla Göster

Refiye Toprak

Tığ işi ve şiş örgü teknikleri konusunda uzman birisiyim. İnsanları örgü konusunda bilgilendirmek için örgü modelleri ve yapılışları ile alakalı makaleler hazırlıyorum.
Kapalı
Kapalı