Örgüler

Örgü Kalemlik Modelleri Okul Açılışına Özel

Okul sezonu yaklaşmışken örgü kalemlik modelleri ve amigurumi kalemlik örnekleri bir araya getirildi.

Erkek oğlum olduğu için timsah kalemlik bizim evde popüler oldu. Sizin de çocuğunuzun seveceği türden harika bir örgü kalemlik modeli web sitemizde yer alıyor olabilir.

Çizgi film karakterlerinden tutun da hayvan şeklinde olan kalemliklere kadar birçok harika tasarım sizi bekliyor. Bir kısmı Tunus işi bir kısmı da tığ işi örgü modelleri kullanılarak yapılmaktadır. İlla verdiğimiz örneklere sadık kalmanıza gerek yok. Hayal dünyanızda yarattıklarınızı örerek harika kalemlikler de yapabilirsiniz. Yaptığımız paylaşımların size ilham kaynağı olmasını temenni ediyorum.

Örgü kalemlikler ayrıca evde bazı küçük objeleri bir araya toplamak için de kullanılabilir. Örneğin tek renk iplik kullanarak bir kalemlik örüp göz kalemlerinizi bunun içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Kısacası kalemlik denildiği zaman aklınıza sadece okul gelmesin. Daha birçok alanda kullanılmaları mümkündür.

Yeni Sezonun En Güzel Örgü Kalemlik Modelleri

Can alıcı renkte iplikler kullanılarak yapılan örgü kalemlikler bu şekledir. Eminim birçoğunuz benim gibi timsah kalemliği çok sevdi. Yakın zaman içerisinde ilgili kalemliğin yapılışı hakkında da bilgiler vermeye çalışacağım.

Daha Fazla Göster

Refiye Toprak

Tığ işi ve şiş örgü teknikleri konusunda uzman birisiyim. İnsanları örgü konusunda bilgilendirmek için örgü modelleri ve yapılışları ile alakalı makaleler hazırlıyorum.
Kapalı
Kapalı