Ana Sayfa Örgü Modelleri Atkı Boyunluk Modelleri

Atkı Boyunluk Modelleri

Atkı modelleri ve boyunluk örnekleri kadın, erkek, çocuk be bebek demeden herkesin gardırobunda yer alan bir üründür. Örgü atkı örnekleri boynu tamamen sarar. Boynu tamamen saran şeylerden hoşlanmıyorsanız örgü boyunluk modelleri tercihiniz olmalıdır. Boyunluklar atkılara göre daha az potluk yapar. Buna rağmen boyun bölgesini soğuktan iyi korur.

Boyunluk atkı modelleri elbise kombinini tamamlayıcı ürünlerdir. İster boyunluk ister atkı örecek olun mutlaka tarzınızı aklınıza getirin. Tarzınızın daha ön plana çıkmasını sağlayacağını düşündüğünüz örnekleri örmeniz sizi mutlu edecektir.

Atkı modelleri erkekler arasında da ilgi görüyor. Kaşe kaban üstüne atılan örgü erkek atkısı tam tamamlayıcı ürün vazifesi görüyor. Yapılışı anlatımlı olan, bu kategoride yer alan örgü atkıları erkekler için örebilirsiniz. Ördüğünüz atkılar erkeklerin tarzının ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde bayan atkı modelleri de tarzı ön plana çıkarma konusunda size yardımcı olacak.

Tığ işi boyunluk modelleri yapılışı hakkında bilgi verdiğimiz gibi şişle örülen boyunluk örnekleri de ele alındı. Yapılışları hakkında aşamalı bilgiler verildi. Modellerin büyük bölümünde temel örgü teknikleri kullanılmaktadır. Basit diyebileceğimiz örgü tekniklerini kullanarak sizler de harika örgü atkılar ve boyunluklar örebilirsiniz.

Örgü Atkı Modelleri Nelerdir?

Modern görünümde olan örnekleri incelediğimizde bayan ve erkekler için çok sayıda uygulamanın olduğunu görüyoruz. Hem tığ işi hem de şişle örülen atkı modelleri kış mevsimini daha sıcak geçirmenizi sağlayacak. Bebekler için de harika tasarımlarımız var. Kesinlikle bunları bebekleriniz için de örmenizi tavsiye ederiz.

Örgü Boyunluk Modelleri Nelerdir?

Özellikle bayan ve erkek boyunluk modelleri yapılışı video anlatımlı olarak kategorimizde ele alındı. Diğer uygulamalarda olduğu gibi tığ işi ve şişle örülen örnekler sizleri bekliyor. En kolay uygulamaları ele aldığımız gibi maharet gerektiren örneklerle de karşılaşacaksınız. Sizler el becerileriniz doğrultusunda size uygun olan modeli bulup örebilirsiniz.