Ana Sayfa Örgü Modelleri Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebek Battaniyesi Modelleri

Örgü bebek battaniyesi modelleri kategorisinde en yeni bebek battaniye örnekleri yer alıyor. Ayrıca paylaşılan her modelin yapılışı anlatımlı olarak açıklanıyor. Kış soğuğundan bebeğinizi korumak istiyorsanız bebek battaniyeleri arasında yer alan bir örneği örmelisiniz.

En çok kullanılan bebek örgülerinden olan battaniyeler çok sayıda modeli olan örgü çeşididir. Bebek battaniyesi yaparken bebeğinizin uyku kalitesini de düşünün. %100 pamuklu iplik kullanarak örgü battaniyelerle bebeğinizin sağlıklı bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaçlarına göre öreceğiniz bebek battaniyesi modelleri onun huzur içinde uyuması için önemlidir.

2019 Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Nelerdir?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bazı battaniyeler diğerlerine göre daha fazla tercih ediliyor. Özellikle son zamanlarda kadife ip kullanılarak örülenler çok tercih edilmektedir. Henüz ip almadıysanız sizler de kadife ip alıp güzel battaniyeleri örebilirsiniz. Popcorn, motifli, çiçekli, tek renk, Tunus işi gibi battaniyeler diğer popüler örneklerdir. İster tığ işi olsun ister şişle örülsün bebek ürünlerinde önemli olan şey örgünün sıkı olmasıdır. Bebekleri soğuktan korumak için örgülerinizde ne kadar az delik olursa o kadar iyi olur.

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi modelleri araştırır, test eder ve tavsiye eder. Bu sayede bebeğiniz için en iyi olan örnekleri belirleriz. Memnun kalmadığı şeyleri sizlere önermediğimizi bilmenizi isteriz. Çok eski zamanlardan beri, yeni doğan bebeklerin battaniyelerle sarıldığı bilinir. Pembe ve mavi renklerde olan battaniyeler özellikle hastanelerin yeni doğan servislerinin bahar gibi görünmesini sağlar. Bu özelliğinden dolayı bebeklik döneminin başından beri temel aksesuarlardan olmuştur.

Örgü bebek battaniyesi örnekleri çok yönlü olup birçok görevi üstlenir. Kimi zaman bakım örtüsü, kimi zaman kundak kimi zamansa bir mikrop koruyucusu olur. Bebeklerle alakalı birçok alanda kullanıldığı için hem kullanılan malzemelere hem de model seçimine dikkat edilmelidir. Gelin sizler için bir araya getirdiğimiz bebek battaniyeleri nelermiş göz atalım.