Lif Modelleri

Lif modelleri örmek isteyenlere binlerce lif örneğini anlatımlı olarak sunuyoruz. Hem tığ işi hem de şişle örülen lif modelleri gelin çeyizlerini süslemeye devam edecek.

En Güzel Lif Modelleri Nelerdir?

2019 lif modelleri arasında yer alan kare, yuvarlak, uzun lif modelleri ve kolay lif örnekleri en güzel liflerden kabul ediliyor.

Güzel olan şeyleri ele almayı sevdiğimizden sizlere hepsiyle alakalı örnekler sunuyoruz. Özellikle örgü örmeye yeni başlayanlar için birbirinden güzel tarifler sitemizde yer almaktadır.

Banyo lifleri örmek için temel teknikleri bilmeniz yeterlidir. Özellikle tığ işi örgü tekniklerinden olan fıstık örgü tekniğini öğrenin. Neredeyse tüm uygulamalarda bu teknik kullanılıyor.

Yeni Sezon Çeyizlik Lif Örnekleri

Bir banyo kesesi çeyizlik olarak örülecekse kesinlikle süslü olmalıdır. 2019 yeni sezon lif örnekleri de bir hayli süslü. Çiçekli, değişik, düz, desenli, elbise şeklinde, yazılı, kalpli ve lahana lifler çeyizlik liflerin en popülerleridir. Bunun yanında elbise şeklinde, çilek, ördek ve nazar boncuklu gibi lifler de halen ilgi görmeye devam ediyor.

Örgü tasarımcılarının yaptığı banyo lifleri anlatımlı olarak paylaşılacak. Yaptığımız paylaşımlar sayesinde herkese lif modeli yapmayı sevdireceğimize inanıyoruz. Her zaman olduğu gibi elimizden geldiğince en yeni örnekleri ele alıyoruz. Modaya ayak uydurmak önemliyse en gözde modellere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdiden en gösterişli örnekleri görmek için heyecanlananlarınız olduğuna eminiz. Aşağıda yer alan örneklerden hangisini beğendiyseniz yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Modellerin bir kısmı yazılı bir kısmı resimli ve video anlatımlıdır. Zorlanmadan örmenizi sağlayacak tüm ayrıntılar ele alınmıştır.

Bebeğinize veya sevdiklerinize örebileceğiniz lifleri görünce çok beğeneceksiniz. Renklerinin çeşitliliği ve şirin desenleriyle birlikte örgü keseler, cildinize zarar vermeden vücudunuzu keselemeye yardımcı olacak. En iddialı örgü tasarımcılarının yaptığı tasarımları görmek için kategorimizde yer alan lif modelleri paylaşımlarını inceleyin.