Ana Sayfa Örgü Modelleri Yelek Modelleri

Yelek Modelleri

Örgü yelek modelleri denince aklan gelen bayan yelek örnekleri ve bebek yelek modelleri kategorimizde ele alındı. 2019 yelek modelleri arasında hem tığ işi hem de şişle örülen yelekler yer alıyor.

Erkek, bebek, bayan örgü yelekleri arasında yer alan en harika örnekleri ele alıyoruz. Ayrıca bunların yapılışını resimli ve video anlatımlı olarak sizlere sunuyoruz. Örgü örmeye yeni başlayanlar için kolay yelek modelleri olduğu gibi maharet gerektiren yeni örgü yelek örnekleri de sizlere sunulmaktadır.

2019 Bebek Yelek Örnekleri Nelerdir?

Örgü dünyasına her gün yeni tasarımlar ekleniyor. İlgili durum doğal olarak eski modellerin rafa kaldırılıp yeni örneklerin popüler olmasını sağlıyor. 2019 yılının popüler bebek yelekleri nelerdir diye baktığımızda ahududu, boyundan başlamalı, kahve çekirdeği gibi örneklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Bu kategorinden hem tığ işi hem de şiş örgü bebek yelekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sizleri anlatımlı yapılışları da bekliyor olacak.

2019 Büyükler İçin En Güzel Bayan Yelek Örnekleri Nelerdir?

219 yılında kadın yelekleri tüm örgü ürünlere göre daha fazla ilgi görüyor. Özellikle tığ işi teknikler kullanılarak örülen bayan yelekleri şişle örülen kadın yeleklerine göre daha fazla ilgi görüyor. Özellikle kadife ipten yapılanların en popüler kadın yelekleri olduğunu söylemek isteriz.

Erkek, bayan, çocuk ve bebek yelek modelleri yapılırken en çok kol, yaka ve arka bölümlerin kesimlerinde zorlanılıyor. Bundan dolayı yeleklerin yaka, kol ve arka kesimi hakkında da birçok bilgi açıklamalı olarak ele alındı. Yelek örmekle alakalı aklınıza ne geliyorsa arşivimizdeki bilgiler size yardımcı olacak. İnternet dünyasındaki en profesyonel kategorinin web sitemizde yer alan bu kategori olduğunu düşünüyoruz. Zaman içerisinde yeni sezon ürünlerini de paylaşarak arşivimizi internet dünyasındaki en geniş arşiv haline getireceğiz.