Yelek kol kesimi
Yelek kol kesimi

Yelek ören kişilerin en çok zorlandığı kısım kol kesimidir. Özellikle şiş örgü yelek yapan kişilerin kol kesimi başının belası hale gelebilir. Bu içerikten örgü yelek kol kesimi nasıl yapılır öğreneceksiniz.

Örgü dünyasında kol kesimi ile alakalı birbirinden farklı çok sayıda teknik var. Her birinin görüntüsü şüphesiz birbirinden farklıdır. Sizin örgü örmekle yeni ilgilenmeye başladığınızı düşünerek tüm kol kesimi tekniklerini ele almak yerine en kolay olanını sunacağız.

Kol kesimini denemek için yelek örneği arayışınız da olabilir. Bu tekniği uygulayabilmek adına yelek modelleri sayfasında yer alan herhangi bir örneği kullanabilirsiniz. Bizden bir tavsiye vermemizi isterseniz yağmur taneleri bayan yeleği sizin için uygun olabilir.

Örgü Yeleklerde Kol Kesimi Nasıl Yapılır?

Yelekte lastik olan bölüm kola denk geldiğinde tekrar lastikte bulunan ilmek sayısı kadar ilmek atılarak yapılıyor. Bu durum biraz da olsa kafanızın karışmasına neden olmuş olabilir. Video anlatımı incelerseniz detayları daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum.

Örgü yelek kol kesimi nasıl yapılır konusundaki en detaylı anlatımı izlemiş durumdasınız. Artık yeleklerinizin kol kesimlerini sorun yaşamadan yapacağınızı düşünüyorum.