Örgüler

Tığ İşi Desenli Kız Bebek Etek Yapılışı

Kız bebekler örgüye doysun diye tığ işi desenli kız çocuk etek yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Hazır ürünler yerine örgü bebek eteklerini tercih etmelisiniz. Şahsen büyüttüğüm tüm çocuklarımda hazır etekler yerine örgü etekleri tercih ettim. Özellikle tığ işi desenli kız bebek etek modeli gerçekten de harika.

Yaparken keyif alacağınıza inandığım örgü modelleri arasına bu harika tığ işi bebek eteği de eklendi. Hem yaparken hem de kullanırken gerçek anlamda keyif alacağınızı düşünüyorum.

Ben örgü bebek eteklerinin dikişsiz bebek yeleği modelleri ile birlikte kullanılmasını seviyorum. Sizler de eteğe yelekle kombinlemek isterseniz daha önceden sizlere yapılışı hakkında bilgi verdiğimiz dikişsiz bebek yeleğini örebilirsiniz.

Tığ İşi Desenli Kız Bebek Eteği Yapımı

Tığ işi bebek eteğini yaparken ilmek sayısını arttırarak genç kızlar için de bu eteği örebilirsiniz. Eteğin üstünde delikler yer aldığından dolayı genç kızlar kesinlikle astar da kullanmalıdır. Aksi halde içiniz görünecektir. Etraftaki meraklı bakışları üstünüze çekmemek için eteğin iç kısmına astar dikmeyi unutmayın.

Daha Fazla Göster

Refiye Toprak

Tığ işi ve şiş örgü teknikleri konusunda uzman birisiyim. İnsanları örgü konusunda bilgilendirmek için örgü modelleri ve yapılışları ile alakalı makaleler hazırlıyorum.
Kapalı
Kapalı