Tığ işi kiraz desenli kolay bebek yeleği
Tığ işi kiraz desenli kolay bebek yeleği

Kiraz deseni, tığ işinden tutun da çeşitli örgü ürünlere kadar en çok tercih edilen şekillerden birisidir. Sizin kiraz desenlerini bebek yeleklerinde de görmek isteyebileceğinizi düşündüm. Cep kısımlarında kiraz işlemeleri yer alan bu yeleği özelikle kız bebeklerinize örmek isteyeceksiniz.

Üstünde işleme olan örgülerin diğerlerine göre daha çok maharet gerektirdiğine inanıyorum. Bazen basit bir yeleğe işleme yapmak bile ciddi anlamda zaman gerektiriyor. Bu gözünüzü korkutmasın. Kiraz işlemelerini yeleğe kolay yoldan nasıl yapabileceğiniz video anlatımda yer alıyor.

Kirazlı bebek yeleği bana göre son model bebek yelekleri arasında yer almayı hak ediyor. Yeleğin ana kısmı ciddi anlamda sade. Ancak yeleğe eklenen desenler yeleğin birden farklı bir hava kazanmasını sağlıyor. Bu özelliğinden dolayı mevcut örneğimiz kesinlikle en çok ördüğünüz yeleklerden birisi olacaktır.

Sizleri hiçbir zaman tek 1 modelle sınırlamadık. Alternatif örnekler arayanlarınız için 2 renkli bebek yeleği sayfasında yer alan harika örneğe göz atmanızı tavsiye ederim.

Tığ İşi Kirazlı Bebek Yeleği Yapımı

Birçoğunuz bebek yeleklerini şile örmeye alışıktır. Genelde tığ işi örgülerde farklı teknikler kullanıldığı için şişle örülenler tercih edilir. Kirazlı bebek yeleğinde kullanılan tığ işi teknikler gerçek anlamda kolay. Bu yüzden hiç gözünüz korkmasın ve bu yeleği örmeye başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here