Örgüler

Wayuu Çanta Askısı Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda el örgüsü çantalar moda haline geldi. Wayuu çantalar da en çok tercih edilenler arasında yerini aldı. Wayuu çanta askısı kesinlikle bu çantaları diğerlerinden ayıran en önemli özelliği. Eğer Wayuu çanta askısı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız video anlatımlı olarak sizlere sunduğumuz içerikten yararlanabilirsiniz.

Wayuu çanta askısı yaparken ipinizin orta kalınlıkta olmasına dikkat edin. Ayrıca askının çanta ana rengiyle uyumlu olması da gerekiyor. Tüm bu şartları sağladığınıza inanıyorsanız yapacağınız askı kesinlikle mükemmel olacaktır.

Wayuu çantalar özellikle değişik olduklarından dolayı ilgi görüyor. İlginç tasarımlara merakınız varsa kağıt ipten çanta yapılışı sayfasında yer alan örneği de kesinlikle incelemenizi tavsiye ederim. Hazırsanız askı yapılışı nasılmış öğrenelim. Wayuu çanta modelleri tarzınıza tarz katabilir niteliktedir.

Wayuu Çanta Askısı Yapımı

Bu video anlatımda özellikle askıda yer alan desenlerin nasıl yapıldığı ele alınmış. Bu sayede sizlerin kusursuz Wayuu çanta askısı desenleri oluşturacağınızı düşünüyorum.

Yaptığınız askıların mükkemmel görünmesi için pastel renkte ipleri kullanın. Her zaman bu tarz renkler tarzınızı daha iyi yansıtmanızı sağlar.

Wayuu çanta askılarının nasıl yapıldığını tam olarak öğrendikten sonra bu askıları ayrıca örgü bileklik ve kemer gibi şeyleri yapmak için de kullanabilirsiniz. Elde edeceğiniz sonuçlar sizleri kesinlikle büyüleyecek.

Daha Fazla Göster

Refiye Toprak

Tığ işi ve şiş örgü teknikleri konusunda uzman birisiyim. İnsanları örgü konusunda bilgilendirmek için örgü modelleri ve yapılışları ile alakalı makaleler hazırlıyorum.
Kapalı
Kapalı