Yeni doğan bot patik modeli
Yeni doğan bot patik modeli

Bebekler yetişkinlerden daha fazla üşür. Özellikle yeni doğan bebekleri bu yüzden daha fazla soğuktan korumak gerekir. Yeni doğan bebekler için bot patik modeli yapımı hakkında bilgi vererek bebeklerinizi soğuktan korumaya çalışacağız.

Uygun renkler kullanılarak hem kız hem de erkek bebekler için örülebilecek güzel bir örnektir. Bot patik modeli bebeğinizin bileğini büyük ölçüde saracaktır. Bu da bebeğin kış mevsimini hiç üşümeden geçirmesini sağlayacaktır.

Sizlere en az yeni doğan bot patik modeli kadar güzel birçok örneği daha önceden sunmuştur. Ayakkabı şeklinde bebek patiği modeli de bunlardan birisidir. Bot şeklinde olan patiği ördükten sonra verdiğimiz sayfada yer alan örneği de deneyebilirsiniz. Ayrıca bebek patik örnekleri sayfasında sizleri birbirinden güzel örnekler beklemektedir.

Yeni Doğan Bot Patik Modeli Yapılışı

Patiğin tasarımı Şeyma’nın örgü modelleri sayfasına aittir. Kendisine katkılarından dolayı anneler adına teşekkür ediyoruz.

Bu patik görüp görebileceğiniz en kolay bebek patiğidir. Yapımında genelde lif modellerinde kullandığınız fıstık örgü tekniği kullanılıyor. Fıstık örgü tekniğini bilen herkes bu patiği zorlandan örebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here